Warning: file_get_contents(https://login.smoobu.com/api/reservations): Failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 401 Unauthorized in /data/6/d/6dcdfae2-09c9-4c2d-b632-eaafa952ae76/vilastiavnica.sk/web/wp-content/themes/nuss-child/functions.php on line 81

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /data/6/d/6dcdfae2-09c9-4c2d-b632-eaafa952ae76/vilastiavnica.sk/web/wp-content/themes/nuss-child/functions.php on line 88

Warning: foreach() argument must be of type array|object, null given in /data/6/d/6dcdfae2-09c9-4c2d-b632-eaafa952ae76/vilastiavnica.sk/web/wp-content/themes/nuss-child/functions.php on line 93
Zážtky - Vila Štiavnica

Zažite čarovnú Banskú Štiavnicu

Ubytovanie sa nachádza v jednom z najkrajších miest na Slovensku. Objavte čaro Banskej Štiavnice a okolitej prírody. O váš oddych v meste sa postaráme my. Naše ubytovanie vám ponúka súkromie, ticho a skvelé umiestnenie v centre mesta.

Banská Štiavnica

Banská Štiavnica je historické kráľovské banské mesto s bohatou minulosťou. V tomto významnom meste sa v minulosti ťažili vzácne kovy, hlavne striebro. Krása mesta sa odráža v historických budovách a v nádhernej prírode Štiavnických vrchov. O unikátnosti tohto mesta svedčí aj to, že je zapísané do zoznamu Svetového kultúrneho a prírodného dedičstva UNESCO.

Banská Štiavnica, mesto ležiace na strednom Slovensku, vám ponúka množstvo nádherných miest. Pri návšteve vás očarí historické centrum mesta, Botanická záhrada s množstvom domácich a cudzokrajných drevín, Kalvária ako súbor 22 sakrálnych stavieb kaplniek a kostolov a množstvo ďalších významných miest.

V spojení s baníctvom vznikli v meste tajchy – jazerá, ktoré vznikli ľudskou činnosťou. Jazier je v okolí mesta 24 a nachádzajú sa v nádhernej prírode medzi horami. Dominantou krajiny je vrch Sitno. Je to sopečné pohorie s nádherným výhľadom na okolie, ktoré sa nachádza vo výške 1009,2 m.n.m. a je dobre dostupné viacerými trasami.

Podujatia a zážitky

Naše ubytovanie Čaro Minulosti vám ponúka jedinečný kulinársky zážitok! Príďte si vychutnať napríklad náš BRUNCH – bohaté neskoré raňajky pre unikátne ráno. Jedlo sa podáva v našej nádhernej záhrade so zurčiacou fontánou. O nezabudnuteľný chutný zážitok sa postará náš profesionálny kuchár.

Naša záhrada je vám k dispozícii pre vaše výnimočné dni. Oslávte vaše firemné úspechy u nás! Naše ubytovanie je vhodným miestom pre nezabudnuteľný teambuilding, workshop a iné firemné akcie. S radosťou zorganizujeme vaše oslavy, eventy a iné akcie v našej záhrade. Môžete sa tešiť na lahodné jedlo v príjemnej atmosfére.

Naše ubytovanie nie je len o nádherných apartmánoch,
ale aj o našej súkromnej záhrade s historickou fontánou. 

Pravidelne pre vás pripravujeme kulinárske zážitky ako brunch a cateringové akcie. S radosťou vám zorganizujeme súkromné záhradné oslavy a párty v našej záhrade. Prostredie našej záhrady je ako stvorené pre vychutnávanie dobrého jedla.

Skontrolovať dostupnosť

1 Izba , 1 Dospelí , 0 Detí
Izieb
Dospelí
Detí